poniedziałek, 5 stycznia 2015

Jak pozbyć się ducha? - TS4 Poradnik

Jak wszystkim wiadomo w The Sims 4 jakiś czas temu pojawiły się duchy. Zabawnie jest mieć ducha w rodzinie, gdyż ten nigdy nie umrze, a zarabiać i zajmować się domem może jak każdy Sim. Gorzej już kiedy pochowamy w ogródku sporą grupę Simów (kto wie, może Sim którym gramy jest seryjnym mordercą, który zaprasza sąsiadów do basenu tylko po to, aby zabrać im drabinkę?). Właściwie to duchy nie są aż tak problematyczne, jednak może nieco razić jak ktoś co noc wyjada nam wszystko z lodówki, albo psuje sprzęty. Dlatego też przedstawiam, krótki i prosty sposób na pozbycie się ducha.

1. Odnajdujemy urnę lub nagrobek zmarłego Sima.
2. Klikamy na niego i wybieramy opcję "Uwolnij ducha w Zaświaty".
3. Zgadzamy się klikając "OK" w pojawiającym się okienku.
4. Gotowe!

Po wszystkim Sim którym pozbyliśmy się ducha dostaje nastrójnik "We wdzięcznej pamięci", Smutny +1, który trwa 4h. To jednak zawsze krócej niż w przypadku kiedy Sim co chwila biegnie do ogródka opłakać zmarłego i dostaje 24h smutny nastrójnik.


Po wszystkim możemy jeszcze raz kliknąć na urnę i wybrać opcję "Usuń" aby pozbyć się tej dekoracji.

13 komentarzy:

 1. Tylko że u mnie duch lata sb po moim domu i wszystko psuje. Co mam zrobić żeby sie go pozbyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz poczekać, aż wróci do nagrobka / urny i wtedy dopiero "odesłać ducha tym sposobem. Kiedy usuniesz nagrobek jak duch lata sobie wolno to już jest problem. Ja tak niestety raz zrobiłam. Musiałam ducha dołączyć kodem do rodziny i wyprowadzić na inną parcelę.

   Usuń
 2. co zrobić jeżeli nie moge znaleść urny czy grobu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grób jest tam Gdzie Umarł

   Usuń
  2. No tak ale on umarl jak gralam inną rodziną I jak znaleźć

   Usuń
 3. co zrobić jeżeli nie moge znaleść urny czy grobu?

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja chce zachować ducha, tylko Sims utonął i ,,przecieka'' co psuje nastrój jej i wszystkim domownikom. Czy jest jakiś sposób żeby duch przestał cięć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponuję wskrzesić ambrozją i zabić ponownie w inny sposób.

   Usuń
 5. Ja utopiłam I oplaI wyszedroa jak to zrobic to tek co jestimem twkoncuwyszedlzrobicpasimawyszedl oplakiziesimawal a w koncu wyszedl

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja utopiłam I oplaI wyszedroa jak to zrobic to tek co jestimem twkoncuwyszedlzrobicpasimawyszedl oplakiziesimawal a w koncu wyszedl

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak szybko można zdobyć wszystkie pierwiastki

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam problem. Mój syn się ożenił i miałam ustalić kto gdzie mieszka i dałam mojego syna do niej, ale gdy wejdę w mapkę to diament jest na zielono i tu pojawię się pytanie jak mam zrobić żeby stał się szary tak jak nad wszystkimi innymi zamieszkanymi domkami?

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam problem. Mój syn się ożenił i miałam ustalić kto gdzie mieszka i dałam mojego syna do niej, ale gdy wejdę w mapkę to diament jest na zielono i tu pojawię się pytanie jak mam zrobić żeby stał się szary tak jak nad wszystkimi innymi zamieszkanymi domkami?

  OdpowiedzUsuń