sobota, 2 stycznia 2016

Rozszerzenia do The Sims 4

Lista Dodatków, Akcesoriów oraz Pakietów Rozgrywki

The Sims 4 oferuje solidną grę bazową z wieloma możliwościami rozrywki, ale wszyscy wiemy, że najlepsza zabawa jest kiedy ilość dodatków i innych rozszerzeń w grze zwiększa ilość funkcji dostępnych w grze. Na obecną chwilę TS4 jest na dobrej drodze, aby konkurować z rozszerzeniami z TS3 w cenie oraz wartości.
Istniej dwa rodzaje rozszerzeń do TS4, które dodają coś do rzeczywistej rozgrywki: pełnowymiarowe Dodatki oraz mniejsze, tańsze Pakiety Rozgrywki. Oto pełna lista obecnych i przyszłych znanych już rozszerzeń wraz z opisem tego, co wprowadzają do gry. Lista będzie uzupełniana wraz z ogłaszaniem nowych dodatków do gry.
Do tej pory mamy trzy typy Rozszerzeń, które możemy kupić do The Sims 4:

.                                                                     .
LISTA TYPÓW ROZSZERZEŃ
.                                                                     .

Dodatki
Te rozszerzenia zapewniają dużą ilość nowej zawartości rozgrywki, obracając się wokół centralnego tematu. Dodatki przede wszystkim zapewniają nowe systemy gry, poszerzając obecnie istniejące wybory. Na przykład The Sims 4 Witaj w Pracy pozwala nam kontrolować Sima w jego pracy, podczas gdy Sims 3: Zwierzaki daje możliwość posiadania kotów, psów i koni. Wielu graczy spodziewa się tego, aby ten typ dodatku również pojawił się w The Sims 4 - ale nie mamy na to żadnej gwarancji. Ogólnie rzecz biorąc Dodatki zawierają nowe typy obiektów w trybie kupowania i budowania, nowe umiejętności i kariery. Wiele z nich dodaje również nowe cechy i aspiracje, a także ubrania, włosy i style, aby pomóc nam dostosować swoje Simy. Nowe dzielnice, dające nam nowe miejsca do pobytu i zwiedzania przez naszych Simów. Nie wszystkie rozszerzenia są sobie równe, a to, co podnieca jednego gracza, może wydawać się innemu słabe.

Pakiety Rozgrywki
Jest to nowa koncepcja dla The Sims 4, i dla gracza który chce posiadać wszystko co wydaje Studio the Sims, Pakiery Rozgrywki powinny być ekscytującym pojęciem. Pakiety Rozgrywki są mniejsze i tańsze nić Dodatki, ale również koncentrują się wokół ich głównego tematu. Pakiety Rozgrywki zawierają ubrania, włosy i różne obiekty domowe, oraz kilka nowych funkcji, które poszerzają możliwości rozgrywki. Tym co głównie odróżnia Pakiety Rozgrywki jest to, że możemy spodziewać się zaoferowania prawdziwej zawartości gry, takiej której brakowało w zestawach do Sims 3, wraz z dodatkowymi ubraniami i włosami.

Akcesoria
Akcesoria do TS4 prezentują o wiele większą wartość niż akcesoria do poprzednich części gry, jeśli zwrócimy uwagę na stosunek ich ceny do zawartości nowych przedmiotów. Akcesoria zawierają przede wszystkim nowe ubrania, włosy i style odzieży dla Simów, ale zawierają również nowe elementy trybu kupowania i budowania, a czasem nowe urządzone pokoje..                                       .
DODATKI
.                                       .

The Sims 4 Witaj w Pracy
Data wydania: 31 marca 2015
Główne cechy rozgrywki:
Sprzedaż Detaliczna - Możesz prowadzić własny biznes. Możesz zatrudniać i promować a nawet zwalniać pracowników. Gromadź punkty handlowe, aby kupić przywileje handlowe i sprzedawaj cokolwiek w grze dla zysku - nawet jedzenie!
Promenada Magnolii - nowy obszar, który składa się z czterech części. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia firmy handlowej, można kupić jedną z już tam działających, lub wybudować własną.
Aktywne Kariery - Poznaj trzy aktywne ścieżki kariery, które pozwalają śledzić Twojego Sima w pracy. Będziesz w nich wypełniać cele do podniesienia wydajności pracy i awansować. Każda Aktywna Kariera zawiera nowe obiekty do domu, dzięki czemu można tworzyć obszary dopasowane do osobowości Simów.
Detektyw - Rozwiązuj sprawy. Prowadź śledztwo, aby odnaleźć podejrzanego. Kiedy jesteś gotowy do jego przesłuchania, możesz wyciągnąć z niego zeznania. Jest to zabawna kariera z mnóstwem unikalnych interakcji.
Doktor - Diagnozuj, lecz i wykonuj operacje na pacjentach, po analizie ich objawów określaj ich choroby. Szpital jest także miejscem, gdzie Simowie mogą ewentualnie rodzić dzieci.
Naukowiec - Praca w laboratorium, przy użyciu konstruktora wynalazków do tworzenia nowych gadżetów. Ta kariera daje dostęp do funkcji mających największy wpływ na rozgrywkę i pozwala zarobić mnóstwo simoleonów. Można też klonować i przekształcać wiele obiektów, a nawet samych Simów!
Kosmici - Nowa forma życia wprowadzona do rozgrywki. Simowie mogą zostać porwani przez kosmitów, a mężczyźni mogą z nimi zajść w ciążę. Jeśli przyjaźnisz się z jednym z nich możesz zaprosić go do wprowadzenia się. Możesz też cieszyć się z ich uprawnień do transmutacji przedmiotów do kolekcjonowania i ich zdolności czytania w myślach.
Sixam - Ojczysty świat kosmitów, będący piękną i trochę przerażającą lokacją. Można w nim zdobyć geody i kilka nowych elementów kolekcji (metale, kryształy, rośliny i pierwiastek).


Data wydania: 08 grudnia 2015
Główne cechy rozgrywki:
Kluby - Simowie już od wieku dziecka mogą tworzyć kluby i decydować na jakich aktywnościach te kluby będą się koncentrować oraz jakie warunki muszą spełniać ich członkowie ("Dziewczyny niedozwolone!"). Pozwala to na kluby hobbystyczne dla dzieci i dorosłych. Jest to główny motyw dodatku.
Taneczne "Kluby" - Oczywiście Simowie mogą odwiedzać kluby taneczne, gdzie będą mogli szaleć na parkiecie.
Umiejętności didżejskie - Czym byłyby kluby taneczne bez DJ'a? Simowie mogą rozwijać tę umiejętność i rozgrzewać tłum.
Umiejętności taneczne - Taniec jest teraz umiejętnością i Simowie stają się w nim lepsi w naturalny sposób.
Nowe miasto - Windenburg jest nowym miastem dla Simów, którzy mogą w nim zamieszkać. Jest ono wyposażone w nowe rodzaje parceli publicznych.


The Sims 4 Miejskie Życie
Data wydania: 01 listopada 2016
Główne cechy rozgrywki:
 Nowe miasto, San Myshuno – Nowe miasto wyposażone w unikalne otoczenia, z kilkoma dzielnicami, wysokimi budynkami i wspaniałą scenerią.
 Apartamenty – W nowym mieście nie można kupić domu, ale można wynająć mieszkanie. Ceny apartamentów zaczynają się od niskich stawek, lecz luksusowe penthousy są dostępne tylko dla zamożnych.
 Cechy parceli – Parcele mają teraz cechy, które mogą przyśpieszyć naukę umiejętności oraz powodować nadprzyrodzone efekty w mieszkaniu. Można dostosować te cechy do własnych potrzeb. Ta funkcja została dołączona do gry podstawowej za pomocą łatki poprzedzającej dodatek.
 Festiwale – Każdego simowego tygodnia, w różnych dniach i dzielnicach miasta odbywają się festiwale. Simowie mogą na nich konkurować z innymi Simami, uczyć się nowych przepisów przez degustację potraw oraz spotykać nowych Simów. Jeśli festiwal odbywa się w tej samej okolicy, w której znajduje się nasz Sim, nie ma ekranu ładowania.
 Trzy nowe kariery – Simowie mogą być politykami, krytykami lub zarabiać na mediach społecznościowych. Te kariery opierają się na pracy w domu, co skutkuje kilkoma zadaniami do wykonania w trakcie pracy nad spełnieniem średnio trudnych wymagań do promocji.
 Umiejętność śpiewu – Nowa umiejętność śpiewu działa na tej samej zasadzie co umiejętności gry na gitarze czy fortepianie. Można śpiewać serenady innym simom, licencjonować utwory, aby zarabiać pieniądze oraz obserwować postępy Sima od rozdzierającego uszy fałszowania do wspaniałych melodii. Rozszerzenie umożliwia Simom śpiewanie co najmniej kilkunastu utworów. Niektóre z nich są bardzo chwytliwe.


The Sims 4 Psy i Koty
Data wydania: 10 listopada 2017
Główne cechy rozgrywki:
Twórz psy i koty – Te dwa główne typy zwierząt są bardzo rozwinięte w dodatku. Tworzenie zwierzaka jest częścią systemu CAS i pozwala się wybrać z wielu typów ras lub mieszańca.
Cechy zwierząt – Możliwość personalizacji cech futrzaków, podobnie jak u Simów, można uczynić je niesamowicie niezależnymi lub mądrymi.
Kariera weterynarz – Prowadź własną praktykę weterynaryjną, zatrudniając pracowników, doskonaląc umiejętności weterynarza oraz lecząc chore szczenięta i kocięta.
Tresura zwierząt – Nowa umiejętność Tresowanie zwierzaków, pozwala uczyć sztuczek zwierzęta i lepszego zachowania, jak na przykład, żeby wyjść na dwór za potrzebą zamiast załatwić swoje interesy na podłodze.
Nowe cechy i aspiracje – Cechy „Miłośnik psów”, Miłośnik kotów” oraz aspiracja „Przyjaciel zwierząt”.
Brindleton Bay – Nowy obszar z nadmorskim krajobrazem.

.                                                        .
PAKIETY ROZGRYWKI
.                                                        .

Data wydania: 13 stycznia 2015
Główne cechy rozgrywki:
Urlop w Granitowych Kaskadach - Granitowe Kaskady są nowym światem, będącym celem podróży. To naturalny park złożony z trzech stref i kilku parceli, ale zawierający dużo otwartego terenu lasów, którym mogą cieszyć się Twoi Simowie.
Obóz - lub wynajem domku. To zależy od Ciebie. Simowie mogą śpiewać przy ognisku, piec pianki, opowiadać historie oraz wykonywać wiele innych aktywności związanych z biwakowaniem.
Zielarstwo - Nowa umiejętność związana z ziołami i tworzeniem z nich mikstur.
Owady - Simowie wyruszając do Granitowych kaskad mogą zbierać owady, które wprowadzane są do gry wraz z tym pakietem rozgrywki jako nowa kolekcja.
Wędkowanie i korzystanie z świeżego powietrza - Kilka nowych rodzajów ryb. Wodospady i obszary, wyglądające niesamowicie, przez żywą przyrodę przemieszczającą się przez las i widoki.
Pustelnik - Przez Wielki Las Granitowych Kaskad można dostać się do ukrytej lokacji, Głębokiego Lasu, gdzie zamieszkuje pustelnik. Częścią zabawy jest poznawanie tej pięknej okolicy i zaprzyjaźnienie się z pustelnikiem.


The Sims 4 Dzień w SPA
Data wydania: 06 lipca 2015
Główne cechy rozgrywki:
SPA - Nowe typy parceli publicznych, które można umieścić w dowolnym mieście. Ten typ parceli posiada instruktorów jogi, regularnie je odwiedzających. Są one dostępne z pakietem lub z galerii, więc istnienie wiele możliwości wyboru.
Wewnętrzna harmonia - Nowa umiejętność służąca do medytacji, jogi i masaży. Simowie mogą lepiej wykonywać te czynności, które przynoszą ze sobą zyskanie różnych nastrójników.
Joga - Simowie mogą nauczyć się jogi przez umiejętność wewnętrznej harmonii. Joga poprzez jej ćwiczenie zapewnia redukcję tłuszczu i budowę mięśni, jednocześnie zapewniając długotrwałe nastrójniki. Można uczyć się jogi z instruktorem lub na własną rękę.
Masaż - Dostępne są dwa typy obiektów dla Simów do wykonania / otrzymania masażu - krzesła i stoły do masaży. Oba przedmioty udostępniają zestaw różnych masaży powodujących różne nastrójniki, które są trwałe i wydajne przy utrzymaniu Simów szczęśliwymi. Simowie z posiadający umiejętność wewnętrznej harmonii mogą wykonywać masaże. Można także zamówić sobie masaż i zapłacić za niego w jednym z budynków Spa.
Medytacja - Wraz z rozwojem umiejętności wewnętrznej harmonii, Simowie mogą stać się lepsi w medytacji, co pozwoli im się błyskawicznie teleportować w dowolne miejsce w sąsiedztwie, zamrozić potrzeby, a także uwolnić się od stresu.
Akwarium - Wraz z tym Pakietem Rozgrywki dostępne są dwa akwaria, które mogą być zaopatrzone w złapane przez Simów ryby, oraz zakupione nowe gatunki.
Kadzidełka - Simowie mogą używać kadzidełek w celu zdobycia nastrójnika przez przebywanie w ich otoczeniu.


Tha Sims 4 Zjedzmy na mieście
Data wydania: 07 czerwca 2016
Główne cechy rozgrywki:
 Restauracje – Najważniejsza cecha tego pakietu rozgrywki. Simowie są oczywiście w stanie je odwiedzić.
 Posiadanie i prowadzenie restauracji – Zbuduj własną restaurację lub wybierz jedną z galerii.
 Dostosowanie Menu – Potrawy z umiejętności gotowania, zarówno w domowym stylu jak i wykwintnym mogą zostać dodane. Możesz wybierać od serwowania potraw od makaronu z serem do pieczonej alaski. Może nie potrzebować tych umiejętności jako menadżer restauracji, ale szef kuchni z pewnością ich potrzebuje.
 Dostosuj uniformy dla personelu, płać mu i pomagaj w doskonaleniu umiejętności – Można w pełni dostosować uniformy pracowników, a także pomóc im poprawić poziom ich pracy.
 Oceny gwiazdkowe – Przyciągną więcej klientów do Twojej restauracji. Zbieraj punkty, które umożliwią…
 Kupno bonusów handlowych – Które poprawią różne aspekty działalności firmy. Dzięki temu „Zjedzmy na mieście” jest świetną symulacją zarządzania restauracją.
 Ładne obiekty tematyczne – Pakiet rozgrywki oferuje nowe przedmioty, dzięki którym można zaprojektować restaurację od prostej jadalni do drogiego lokalu.


The Sims 4 Wampiry
Data wydania: 24 stycznia 2017
Główne cechy rozgrywki:
 Graj jako wampir – Simowie mogą zostać zamienieni w wampiry i cieszyć się wiecznym życiem. Aby przetrwać, muszą mieć plazmę (krew), którą można karmić Simy, uprawiać jako rośliny lub po prostu zamówić.
 Nowy świat - Forgotten Hollow to nowa dzielnica o długich nocach. Nowy obszar wygląda świetnie i idealnie pasuje do tematyki wampirów.
 Nowe umiejętności i przedmioty – Klimatyczna umiejętność gry na organach oraz wampiryzm. Naturalnie dołączono również wiele przedmiotów gotyckich.
 Nadprzyrodzone moce – Simowie którzy staną się wampirami mają dostęp do potężnych mocy.
 Dostosowywanie wyglądu – Pojawiły się całkiem nowe opcje w trybietworzenia Sima, które pozwalają dostosować regularny wygląd naszych wampirów i ich mroczne formy. Studio Sims dodało kilkadziesiąt nowych fryzur, ubrań a nawet ciał (świecące oczy i kły).


The Sims 4 Być Rodzicem
Data wydania: 30 maja 2017
Główne cechy rozgrywki:
Skłonności Simów – Małe dzieci, dzieci i nastolatki zyskują i tracą doświadczenie w pięciu kategoriach skłonności. Te wartości mają wpływ na późniejsze reakcje Sima w dorosłym życiu.
Nowe cechy – Bazując na bardzo wysokich lub bardzo niskich wartościach skłonności postaci, Simowie mogą zostać nagrodzeni dobrymi lub złymi cechami gdy zmieniają grupę wiekową przy dorastaniu. Te cechy mają bezpośredni wpływ na zachowania niezależne Simów oraz ich późniejsze reakcje w życiowych sytuacjach.
Umiejętności wychowawcze – Dzięki tej umiejętności Simowie mogą wykonywać bardziej efektywne interakcje z dziećmi. Można nauczyć dzieci jak być lepszymi Simami. Umiejętność zwiększa szansę na sukces w interakcjach z dziećmi oraz odblokowuje nowe zdolności dla rodziców.
Nowe aktywności – Pojawia się mnóstwo zajęć rodzinnych, którymi można się zajmować w grupach oraz wiele nowych interakcji dla dzieci i rodziców.
Nowe przedmioty - W tym zestawie jest więcej niż zwykle drobiazgów takich jak nowe dekoracje i ubrania.
.                                          .
AKCESORIA
.                                          .

The Sims 4 Wytworne Przyjęcie
Data wydania: 19 maja 2015
Dodane:
Krynica radości - Fontanna z której można serwować żywność i napoje, mogące w znacznym stopniu wpływać na nastrój, gdy są stosowane przez wykwalifikowanego kucharza lub miksologa.
Stoły bufetowe - służą do serwowania żywności, jednocześnie oferując najlepsze miejsce na fontannę.
Nowe ubrania i włosy - W tych akcesoriach do gry wprowadzane są przede wszystkim kobiece rzeczy, ale i znajdzie się coś dla mężczyzn. Istnieje około 30 nowych przedmiotów do ozdobienia Simów.
Nowe przedmioty - nowy rodzaj oświetlenia ściany, otomana, bar, krzesło do jadalni i stojące światła. Wszystkie przedmioty są bardzo eleganckie.
2 urządzone pokoje - Zawierają one ładne obiekty, które pozwalają na łatwe urządzenie pomieszczenia na przyjęcie.


The Sims 4 Perfekcyjne Patio
Data wydania: 16 czerwca 2015
Dodane:
Wanny z hydromasażem - Można się w nich relaksować, uprawiać Woohoo i ulepszać. Dodano dwa rodzaje wanien z hydromasażem, które są dostępne w różnych kolorach.
Przedmioty związane z patio - Wiele krzeseł, stołów, sof, nowy bar i kilka strojów, które pomogą naszym Simom zrelaksować się na tarasie.


The Sims 4 Kuchnia na Wypasie
Data wydania: 11 sierpnia 2015
Dodane:
Nowe wyposażenie - Nowe urządzenia kuchenne, których nie powstydziłby się żaden kucharz ani miksolog.
Lody - Dzięki użyciu Maszyny do lodów można stworzyć unikalne (i nieprzewidywalne) desery dla Simów.
Rzeczy - Tutaj wiele dodanych rzeczy jest ukierunkowanych na kuchnię. Pojawia się wiele nowych obiektów oprócz urządzeń, dzięki czemu można urządzić kuchnię marzeń. Pojawiają się także nowe elementy ubioru oraz fryzury dla Simów.


The Sims 4 Upiorności
Data wydania: 29 września 2015
Dodane:
Kostiumy - Kostium Wróżki, Superbohatera, Pirata i wiele innych...
Warsztat rzeźbienia w dyni - Simowie mogą rzeźbić w dyniach, a duchy mogą nosić je na głowach. Niektórzy Simowie mogą też je złoźliwie niszczyć.
Upiorne przyjęcie i straszne dekoracje - Nowe typy ozdób czekają, aby przygotować dom na Halloween.


The Sims 4 Kino Domowe
Data wydania: 12 stycznia 2016

Dodane:
Ekrany z projektorem i nagłośnieniem - Dwa wielkie ekrany, za pomocą których można urządzić grupowy seans kinowy.
Filmy - 10 filmów po 2 simowe godziny, które Simowie mogą oglądać z rodziną i przyjaciółmi, zyskując za to pozytywne nastrójniki.
Maszynka do popcornu - Co to za seans filmowy bez popcornu? Dzięki temu do gry dołączają nowe przekąski.
Przedmioty i ubrania - Nowy zestaw przedmiotów do urządzenia domu i nowe ubrania dla Simów, wszystko w wyluzowanym stylu.


The Sims 4 Romantyczny Ogród
Data wydania: 9 lutego 2016

Dodane:
Zaginione Ogrody Zdrowia - Nowa parcela publiczna typu Park. Simowie mogą odwiedzać to miejsce, gdzie znajdą wiele nowych romantycznych elementów dekoracyjnych. To idealne miejsce na randkę!
Studnia życzeń - Studnia, która może spełniać życzenia Simów, jednak skutki spełnienia życzeń mogą być zarówno cudownie pozytywne jak i skandalicznie negatywne.
Muzyka barokowa - Nowa stacja radiowa, na której można posłuchać nastrojowej muzyki na randkach.
Nowe obiekty i ubrania - Nowoczesny kwiatowy styl. Romantyczna moda i fryzury.


The Sims 4 Pokój Dzieciaków
Data wydania: 28 czerwca 2016
Dodane:
 Nowe przedmioty kolekcjonerskie – Karty stworków, które można kolekcjonować, a dzieci mogą je „szkolić”.
 Walki stworków – Dzieci mogą pojedynkować się kartami stworków z innymi za pomocą elektronicznej areny.
 Teatrzyk lalkowy – Dzieci mogą odblokowywać nowe typy pokazów marionetkowych poprzez podnoszenie swoich umiejętności społecznych.
 Nowe obiekty i ubrania – W końcu jest to zestaw akcesoriów, więc jest wiele nowych przedmiotów i ubrań ;)


The Sims 4 Zabawa na Podwórku
Data wydania: 19 lipca 2016
Dodane:
 Ogrodowe ślizgawki – Wodne ślizgawki pozwalają Simom wykonywać sztuczki i bawić się na słońcu.
 Podwórkowe dekoracje – Nowe typy roślin doniczkowych oświetlenia zewnętrznego, mebli ogrodowych, oświetlenia zewnętrznego, a do tego dzwonki wietrzne i karmniki dla ptaków.
 Ubrania na świeże powietrze – Wygodne obrania w wyluzowanym stylu, idealne dla Simów odprężających się na słońcu.


The Sims 4 Styl Dawnych Lat
Data wydania: 12 stycznia 2016
Dodane:
 Osobista służba – Simowie mogą zatrudnić własną służbę. Takiego NPC można przydzielić do łóżka, aby zamieszkał w domu, gotował posiłki, naprawiał sprzęty, sprzątał, a także pomógł wychowywać dzieci i zajmować się ogródkiem!
 Przedmioty Art. Deco – fantazyjne dzieła sztuki, rzeźby oraz wytworne elementy garderoby i fryzury.
 Toaletka próżności – Pozwala Simom odszykować się przed wyjściem na miasto i wprowadzić w flirciarski nastrój.


The Sims 4 wieczór na kręgielni
Data wydania: 29 marca 2017
Dodane:
Kręgielnia – Nowy typ parceli służący jako centrum rozrywki. Można skorzystać z gotowych już budynków lub stworzyć własne.
Gra w kręgle – Aktywność dzięki której Simowie mogą rywalizować między sobą i dobrze się bawić rozwijając swoje umiejętności w grze oraz odblokowując rzuty specjalne.
Nowe ubrania – Styl retro oraz Rockabilly.


The Sims 4 Fitness
Data wydania: 20  czerwca 2017
Dodane:
Wspinaczka skałkowa – Aktywność dzięki której można poprawić sprawność fizyczną Simów. Wyzwania wspinaczkowe i zaawansowane techniki wspinania.
Stylowy trening – Nowa odzież sportowa.
Nowe obiekty – Inspirowane naturą obiekty i dekoracje.


The Sims 4 Małe Dzieci
Data wydania: 24 sierpnia 2017
Dodane:
Urocze ubrania dziecięce – Szeroki wybór części ubioru dla dzieci oraz nowe fryzury dla obu płci.
Nowe zabawki – Obiekty dla dzieci łączące przyjemne z pożytecznym.
Wspólna zabawa – Możliwość stworzenia przestrzeni w parku lub na własnym podwórku do zabawy dla małych dzieci.
Jako ciekawostkę mogę dodać, że obecnie wszystkie rozszerzenia można zakupić również w wersji pudełkowej. Dodatki mogą być zakupione osobno, jednak akcesoria i pakiety rozgrywki w wersji pudełkowej możemy zakupić jedynie w wersji zestawu.
Obecnie dostępne w sklepach Zestawy


-------------------------------
Artykuł opracowałam na podstawie własnych doświadczeń w grze TS4 oraz na postawie stron Carls Sims 4 Guide - Expansion Packs oraz Simension.de Sims 4 - Erweiterungen.
Ostatnia aktualizacja dnia 05 stycznia 2018.
Pozdrawiam
N

17 komentarzy:

 1. Jeszcze kino domowe i romantyczny ogród.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę mnie nie było. Ale zbiorę się i uzupełnię ;) Dziękuję

   Usuń
 2. Wyszło też już zjedzmy na miescie i reszta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brakuje ,,Miejskie Życie" i ,,Zjedzmy na mieście".

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze pokoj dziciakow zabawa na podworku i styl dawnych lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. A Wampiry??? Najlepszy Pakiet Świata???

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze brakuje "Być rodzicem" i "Wieczór na kręgielni"

  OdpowiedzUsuń
 7. brakuje wieczur na kregle , być rodzicem , fitnes

  OdpowiedzUsuń
 8. Brakuje Wieczór na Kręgielni, Fitness, Być rodzicem i Małe dzieci akcesoria.

  OdpowiedzUsuń
 9. Brakuje Przygody w Dzungli.
  Pozdrawiam~~

  OdpowiedzUsuń
 10. Brakuje Przygody w Dżungli i Czterech Pór roku

  OdpowiedzUsuń