niedziela, 1 lutego 2015

Kolekcja Kosmici - The Sims 4

                Elementy z kolekcji Kosmici Simowie mogą znaleźć podczas Badania Kosmosu. W tym celu potrzebna jest rakieta kosmiczna. Zbieranie kolekcji kosmitów sprzyja rozwojowi umiejętności nauk kosmicznych. Simowie zdobywają kosmitów poprzez znajdowanie ich podczas swoich przygód kosmicznych lub też otrzymują w prezencie.
                Kolekcja składa się z 10 kosmitów. Mimo niewielkiej liczny, skompletowanie tej kolekcji jest trudne. Wymaga dużo czasu poświęconego misjom kosmicznym, zarówno dla Simów, jak i dla gracza.


Nazwa
rzadkość
$
Żywy niebieski ślimak morski
rzadkie
165
Żywy czerwony koralowiec
wyjątkowe
165
Żywa kosmiczna kałamarnica
rzadkie
165
Żywy różowy wieloryb
wyjątkowe
165
Żywy kosmiczny jeżozwierz
pospolite
165
Martwy niebieski ślimak morski
pospolite
150
Martwy czerwony koralowiec
pospolite
150
Martwa kosmiczna kałamarnica
wyjątkowe
150
Martwy różowy wieloryb
pospolite
150
Martwy kosmiczny jeżozwierz
pospolite
150

Zdobywanie kosmitów
        Simowie muszą wybrać się w kosmos, aby móc zdobywać Kosmitów. Aby móc wybrać się w kosmos należy najpierw zbudować rakietę, ale sama rakieta nie wystarczy do skompletowania kolekcji. Należy zbudować każde możliwe ulepszenie rakiety. Tylko ze stabilizatorami lądowania, powiększoną ładownią czy też działami jonowymi, Simowie są w stanie dobrze wykonać misje kosmiczne.
      Całkowita rozbudowa rakiety będzie kosztować 14 000 $ i wiele godzin pracy, podobnie jak i wiele czasu potrzeba na badanie przestrzeni kosmicznej.
     Podczas przygód kosmicznych prowadzi się sima poprzez działania w przygodach tekstowych. Jeśli podejmujesz właściwe decyzje dla Twojego Sima i statku kosmicznego, odpowiednie wobec spotykanych zagrożeń i zdolności technicznych posiadanej rakiety, możesz zdobywać elementy kolekcji.

Kosmici jako dekoracje
                Wszyscy martwi kosmici wytwarzają aurę wzbudzającą pewność siebie. Te żywe przyczyniają się do premii za ozdobienie pomieszczenia.

Kompletna kolekcja Kosmici


Za pełną kolekcję Kosmitów Simowie otrzymują drogą pocztową specjalną odznakę, którą mogą powiesić na ścianie jako dekorację.
----------------------------------------------------------
Pisząc artykuł korzystałam z poradnika Sims 4 Sammlung Aliens.
Pozdrawiam

N

2 komentarze:

  1. Co mam zrobić jak pisało że mam całą kolekcję a nie mam tej odznaki?

    OdpowiedzUsuń
  2. Kliknij na skrzynkę pocztową i wyjmij zawartość

    OdpowiedzUsuń