czwartek, 2 października 2014

Wygląd i treść bloga

Tak ogólnie chciałam się wygadać o moich przemyśleniach odnośnie bloga i samej gry The Sims 4.

  Jeśli chodzi o wygląd bloga, wiem, że na razie wygląda dość biednie. Mam zamiar to oczywiście zmienić, niestety nowa odsłona gry The Sims nieco mnie zawiodła i nie mam jakiegoś większego zapału do grania, a tym samym do tworzenia ciekawych screenów, dzięki którym można by było zrobić jakiś ciekawy banner na stronę. To akurat mam ogromną nadzieję, że się zmieni. W końcu codziennie są tworzone nowe dodatki do gry. A skoro już przy nich jesteśmy, to mam nadzieję, że zauważyliście odnośniki po lewej stronie, które prowadzą do witryn z których takie dodatki można zdobyć. Fajnie by było też poznać kogoś kto te dodatki tworzy. Może była by opcja, żeby podrzucić tym osobom kilka pomysłów. Ja sama najchętniej gram postaciami z Naruto i maniakalnie tworzę ich sobowtóry w każdej z części The Sims. Niestety do 4ki nie znalazłam jeszcze odpowiednich dodatków. A przez to jakoś nie żywię większej sympatii do własnych simów. A i to na wiele się nie zdaje skoro tak ograniczono sposoby na zabijanie simsów ;)
  Wspominając o dodatkach, może ktoś zna moda rodzaju Insimenator lub nRass, który działał by w The Sims 4? Braknie mi tego typu ułatwień do gry. Chociaż puki co pokusiłam się u siebie jedynie na instalację modów ściągających cenzurę.
  Co do treści bloga, zastanawiam się za co by się chwycić, kiedy już skończę pracę nad tematem Wielopokoleniowego Wyzwania. Oczywiście już sam ten temat w początkowym założeniu miał zająć góra 2-3 posty, a po zagłębieniu się w temat wygląda to na wiele więcej i aż ręce opadają. Zwłaszcza że w praktyce wyszło na jaw, że tłumacz ze mnie żaden. A i trudno umieścić do artykułów jakieś ciekawe grafiki, żeby te wszystkie regulaminy jakoś wyglądały. Zwłaszcza, że mimo rozpoczęcia Wyzwania, po dalszym tłumaczeniu materiałów, wiem, że muszę zaczynać je od nowa, aby chociaż screeny były moje własne.
  Zauważyłam, że w sieci pojawia się co raz więcej poradników dotyczących The Sims 4 i jest to bardzo pozytywna sprawa. Przynajmniej ja uwielbiam takie rzeczy. Zawsze łatwiej jest dorwać poradnik, niż męczyć się z wypytywaniem ludzi na forach.
  Nie wiem, czy ktoś przegląda ten blog, ale jeśli jednak udało mi się i mam chociaż jednego czytelnika, proszę o napisanie mi jakichś propozycji odnośnie tego, czym jeszcze mogłabym się na tym blogu zająć.

Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry
N

1 komentarz:

  1. Przydatny blog! Opisz historie rodzin od TS1 do TS4 (np Cwir)

    OdpowiedzUsuń