niedziela, 28 września 2014

The Sims Legacy Challenge

Zapewne już słyszeliście, bądź czytaliście gdzieś o The Sims Legacy Challenge. Ja sama dowiedziałam się o istnieniu takich wyzwań dopiero niedawno z wiadomości zamieszczonej na www.thesims.com. Oczywiście jak zwykle trudno na polskich stronach doszukać się więcej informacji na ten temat.
  We własnych słowach określę to jako wyzwanie polegające na tym, aby przetrwać 10 pokoleń simsów, bez używania kodów, modów i chetów, trzymając się przy tym z góry ustalonych zasad. Uważam, że może to być świetny sposób, aby poznać grę oraz oczywiście uczynić ją ciekawszą. Ja przynajmniej uwielbiam kody i dodatki, więc to z pewnością będzie dla mnie trudne, aby powstrzymać się od "ułatwiania" sobie gry. Ponieważ nawet z używaniem modów, kodów i cheatów gra jakoś mnie nie nudziła.
  Na początek oczywiście polecam przeczytać artykuł umieszczony na the Sims na którym właśnie głównie się opieram.

Poniżej umieszczę później linki do tłumaczeń zasad The Sims Legacy Challenge, jeśli tylko je przetłumaczę. Puki co umieszczam linki do nieprzetłumaczonych stron.

1. Prawa dziedziczenia Sims 4 Wyzwania Wielopokoleniowego
 Sims 4 Legacy Challenge Rules – Succession Laws
2. Pełna lista zasad Sims 4 Wyzwania Wielopokoleniowego
Sims 4 Legacy Challenge – Gameplay Rules
3. Generator Cech - Tłumaczenie PL
Sims 4 Legacy Challenge – Random Trait Generator
4. Punktacja
Sims 4 Legacy Challenge - Scoring

W razie gdybyście znaleźli jakieś inne ciekawe strony odnośnie Wielopokoleniowego Wyzwania w The Sims 4, proszę żebyście zamieścili linki do nich w komentarzach. Postaram się wtedy uzupełnić posta ;)
Pozdrawiam
N

1 komentarz:

  1. Naprawdę bardzo ci dziękuję za to przetłumaczenie!!

    OdpowiedzUsuń